ART / Etchings etc / Wood engraving 11642272
nr 1164 2272
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
4 pieces, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Lösa blad, signerade och numrerade, bladets mått: 39x50,
WOOD ENGRAVING, 4 st. Lösa blad, signerade och numrerade, bladets mått: 39x50
800
SEK 500
Monday February 19 2018
at 20:55:22
19/2 10:07:30
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén